Олександрійський голова запрошує на виконком «міськгаз» і «водоканал» з двох скандальновідомих  питань

1260

Міський голова Степан Цапюк запропонував заслухати на засіданні виконкому керівників управління експлуатації газового господарства та «водоканалу» з двох сумнозвісних  питань, повідомляє «Голос Громади».

Відповідне повідомлення ось такого змісту міський голова Олександрії розмістив у соціальній мережі «Фейсбук»:

«Шановні земляки! Враховуючи ваші численні скарги, сьогодні дав доручення запросити на чергове засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 13 лютого, керівників міськгазу та водоканалу. Хочемо разом з вами публічно заслухати директорів про прийняті рішення стосовно плати населення за транспортування газу та необхідність встановлення у багатоповерхівках внутрішньобудинкових лічильників води».

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

Нагадаємо, нещодавно на урядовому рівні країни було запроваджено новації, які набули широкого негативного резонансу серед громадськості. Це окрема плата за так звані транспортування і розподіл природного газу, яку запропоновано стягувати з абонентів навіть тоді, коли вони газ не споживають.

А новація у галузі централізованого водопостачання полягає у тому, що всім абонентам (як жителям приватного сектора, так і мешканцям багатоквартирних будинків) пропонується встановити додаткові, загальні лічильники води на інженерних вводах будинків – за кошти самих абонентів. (Про такі спроби ОКВП «Дніпро-Кіровоград» запровадити абонентам цю додаткову послугу без їхньої згоди вже розповідав раніше «Голос Громади»).

Читайте також:  Назвали точну дату запровадження тритижневого жорстокого карантину в Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ