В Олександрії школярі вчилися надавати першу медичну допомогу

90

З метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятостіпроводять з навчальними закладам регіону спільні, різноманітні за формами і методами, профорієнтаційні заходи, основний акцент яких – формування позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці.

У рамках місячника профорієнтації молоді «Знайди себе – cпроектуй своє майбутнє» для учнів шкіл району відкрив свої двері Олександрійський медичний коледж. Особливість проведення таких заходів на базі навчальних закладів полягає у тому, що під час їх проведення школярі не тільки знайомляться з професіями, за якими здійснюється підготовка в них, а й надають можливість приміряти на себе різні професійні ролі.

Читайте також:  Статистика хворих на коронавірус на Кіровоградщині: нові випадки, смерть та одужання

Старшокласники дізнавалися про правила прийому до навчального закладу, необхідні документи та вимоги для вступників до коледжу. Також для школярів студенти випускного курсу разом з викладачем хірургії підготували цікавий майстер-клас по наданню першої медичної допомоги, під час якого діти мали чудову можливість відчутисебе у ролі пацієнта та медичного працівника.

Діти з допитливістю спостерігали за студентами та проявляли неабияку зацікавленістьпід час майстер-класу. Учасники заходу зазначили, що незалежно від віку чи професії, знання про те, як надати першу допомогу – безцінні. Адже ніхто не застрахований від вірогідності потрапити до ситуації, коли від нас буде залежати наше життя або життя іншої людини. Тому вміння надати першу домедичну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

Читайте також:  Олександрійська міська влада шукає виконавців вивезення побутового сміття

Завершилася зустрічоглядовою екскурсією навчальним корпусом, під час якої майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з викладачами та студентами навчального закладу.

Тож, маємо надію, що спільна діяльність шкіл, навчальних закладів, роботодавців, батьків, вчителів та служби зайнятості допоможутьдітям знайти свою стежину у широкому професійному світі та стати успішними.

За інформацією Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Читайте також:  Що чекає на пенсіонерів Кіровоградщини у 2021 році?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ