Як інформує фейсбук-сторінка Олександрійського районного відділення поліції, 9 серпня здійснювався виїзний прийом громадян начальником Олександрійського районного відділення поліції Кравцовим В.М. до с.Войнівка Олександрійського району.

На прийом зібралося чимало жителів, котрі бажали поспілкуватися з керівником райвідділку поліції щодо погіршення криміногенної ситуації в даному населеному пункті, а також обговорити можливість організації діяльності громадсього формування з охорони публічного порядку, яке планують створити найближчим часом.

Читайте також:  А що з бюджетом Олександрійської громади? (підсумок півріччя)

Керівник районної поліції роз’яснив громадянам процедуру створення громадського формування, вимоги до кандидатів, права та обов’язки членів громадсього формування з охорони публічного порядку та специфіку діяльності такої структури.

В свою чергу Кравцов В.М. пообіцяв жителям с. Войнівки підтримку з боку районної поліції та допомогу новоствореному формуванню, зокрема у проведенні занять з підготовки членів громадського формування до патрулювання території населеного пункту, проведенні детальних інструктажів нарядів перед заступанням на охорону публічного порядку та розробку маршрутів патрулювання із обов’язковим залученням працівників Олександрійського районного відділення поліції.

Читайте також:  Рятувальна служба у вихідні гасила різні займання

13925433_282052808828377_4692483840278487486_o

БЕЗ КОМЕНТАРІВ