Як інформує Рідний край, у Кропивницькій ОДА відбулася спеціальна нарада з питання авіаційного рейсу «Кропивницький-Одеса». Під час засідання перший заступник генерального директора авіакомпанії «УРГА» Валерій Болотнов запропонував здійснювати нові чартерні авіаційні рейси на повітряних суднах шведського виробництва SAAB – 340 В. За його словами, у південному напрямку вже заплановано три рейси.

Читайте також:  Кавунів і динь на вулицях Олександрії стане більше

«Проблема відсутності авіарейсів не обмежується бажанням-небажанням самої компанії. Ми зі свого боку готові виконувати хоч по 10 рейсів щодня. На жаль,  сучасна економічна ситуація не дає нам цього робити»– пояснив Валерій Болотнов.

Для визначення платоспроможності потенційних пасажирів, УМГА запропонує апробаційну ціну розміром 1200-1800 гривень за політ в одну сторону. До Південної Пальміри здійснюватимуться рейси 12, 19 та 26 серпня.  Усього літак вміщує 34-36 пасажирів.

Читайте також:  В Олександрійській бібліотеці складають істит з державної мови

Також, за словами Валерія Болотнова, їх компанія може сполучити Кропивницький авіаперельотами і з Києвом, Львовом, Ужгородом. Головна умова – аби був попит на рейси.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ