Фото "Олександрійські новини"

Міська влада відмовилась від власного судового позову проти журналістів міської газети “Городской курьер” та сайту “Олександрійські новини”.

Про це стало відомо до розгляду справи у залі Олександрійського міськрайонного суду, оскільки позивачі подали заяву про залишення позову без розгляду з посиланням на норми Цивільного кодексу України, зокрема на статтю 205.

Про це “Олександрійським новинам” повідомив представник інтересів відповідачів.

Читайте також:  Виконком погодив встановлення меморіальних дошок

Не виключено, що відмова від судового позову була спровокована небажанням отримати чергову гучну юридичну поразку. Крім того, під час судового розгляду могли з’явитись цікаві подробиці справи, наприклад, яким чином все ж було розмитнено автівку міського голови і скільки це коштувало, а також чому кримінальне провадження за результатами роботи податківців було закрито.

Читайте також:  На будівництво спортивного комплексу в Олександрії виділено 10 млн грн

Крім того, до резонансного позову, який одразу отримав увагу місцевої та обласної преси, було звернено увагу і міської громадськості.

Нагадаємо, міський голова за участі представників – спеціалістів юридичного управління міської ради намагався у суді тиснути на журналістів, які свого часу оприлюднили інформацію про порушення кримінального провадження щодо питання розмитнення автомобіля міського голови, яке відбулось, мовляв з порушенням законодавства.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

За матеріалами сайту Олександрійські новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ