Європейська комісії у квітні готова оголосити про подання законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України.

Про це заявив президент ЄК Жан-Клод Юнкер після зустрічі у Брюсселі із президентом України Петром Порошенком та головою Європейської ради Дональдом Туском.

“Україна в останні дні і навіть години зробила величезні реформи, які пов’язані із затвердженням закону про електронне декларування, а також призначенням членів антикорупційної агенції. Ці кроки дозволять Єврокомісії подати пропозиції щодо візової лібералізації у квітні”, – сказав Юнкер.

Читайте також:  Завтра Сергій Кузьменко офіційно приступає до виконання повноважень міського голови Олександрії

Туск у свою чергу також відзначив, що Україна також виконала необхідні подальші кроки для візової лібералізації.

“Слідом за позитивним висновком Єврокомісії, який був оприлюднений у грудні, Україна зробила ключові кроки у виконанні своїх зобов’язань. Я вірю, що скоро буде можливо зробити наступні кроки для фіналізації цього процесу”, – сказав він.

Читайте також:  Міський голова Олександрії розпочинає свою роботу з викорінення корупції

Туск також додав, що сподівається на швидке вирішення політичної кризи в Україні, “що дозволить продовжити реформи, яких очікують українці”.

Як повідомлялося, голосування Ради Євросоюзу щодо скасування короткострокових віз для українців буде здійснюватися за принципом “кваліфікованої більшості”.

Це означає, що безвізовий неможливо буде ветувати через спротив однієї, двох чи трьох країни.

За матеріалами сайту Європейська Правда.

Читайте також:  На Кіровоградщині сьогодні очікується значне погіршення погодних умов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ