Депутати верховної Ради України в цілому ухвалили Закон N3755 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно особливостей подачі службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру в 2016 році» з урахуванням пропозицій Президента, який передбачає кримінальну відповідальність за подачу чиновниками недостовірних даних у деклараціях. Прийняття даного закону з поправками було останньою вимогою Єврокомісії для можливості введення безвізового режиму з Україною.

Читайте також:  Що найбільше непокоїть олександрійців (і їхніх депутатів)?

Відповідне рішення підтримали 278 депутатів при мінімально необхідних 226. Нуль цілих голосів дали «Опозиційний блок» та «Партія Відродження». Очевидно, що колишні «Регіонали» не бажають виставляти свої «досягнення» на публіку.

Єдиний вихід для них – найближчим часом перереєструвати нажите «непомірною працею» на родичів та друзів. Скоро, кожен виборець буде мати змогу дізнатися про «капітали» та проаналізувати, скільки витрачає на себе та на свою сім’ю  будь-який чиновник.

Читайте також:  Відбулося останнє засідання робочої групи із розробки Статуту

За результатами голосування явно видно тих, хто хотів уберегти себе від публічності та, можливо,  – відповідальності.

“Висновки робіть самі, чому бувші «Регіонали» не бажають показувати свої досягнення. Чи бувших «Регіоналів» не буває”??  – від автора.

Автор: TROY

БЕЗ КОМЕНТАРІВ