Україна та ЄС погодили дату наступного саміту – він відбудеться 19 травня в Брюсселі.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Європейської ради Дональдом Туском та президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

“Я радий повідомити, що сьогодні ми погодили дату наступного саміту Україна-ЄС. Він пройде 19 травня”, – зауважив він.

Читайте також:  Без обмежень: на Кіровоградщині вакантні управлінські, лікарські та педагогічні посади для людей з інвалідністю

“Я дуже сподіваюся на плідну дискусію”, – наголосив Порошенко.

За його словами, під час зустрічі у четвер з Туском та Юнкером він також окреслив ключові теми, які обговорюватимуться під час саміту.

Порошенко також відзначив, що Україна протягом останніх місяців ухвалила “революційне законодавство” в сфері боротьби з корупцією та досягла критеріїв візової лібералізації з ЄС.

Читайте також:  У Кіровоградській області зафіксували ще 195 випадків інфікування на коронавірус

“І я радий почути, що Єврокомісія готова подати законодавчу пропозицію в Раду ЄС щодо скасування візового режиму”, – наголосив він.

Президент Порошенко також підкреслив, що Україна повністю виконує свої зобов’язання за мінськими угодами і чекає того ж від Росії.

Нагадаємо, раніше голова підрозділу з питань “Східного партнерства” Зовнішньої служби Європейського Союзу Дірк Шубель анонсувавпроведення саміту Україна-ЄС у травні цього року.

Читайте також:  Карантин вихідного дня скасовано: Україна житиме за правилами "помаранчевої" зони

За матеріалами сайту Європейська Правда.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ