У зв’язку з проведенням Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху поліцейськими проводяться профілактичні заходи з метою зменшення кількості аварійних ситуацій. Так, з початку проведення місячника, лише за п’ять діб, поліцейські зупинили 28 водіїв, які кермували авто перебуваючи у нетверезому стані. Всього з початку року за цими фактами складено 1092 протоколи. Про це повідомляє прес-служба УПД ГУНП в Кіровоградській області.

Читайте також:  Скільки пільговиків їздять автобусом №18?

Правоохоронці звертаються до водіїв з нагадуванням, що згідно чинного законодавста України за кермування в нетверезому стані передбачається більш суворе покарання.

Так за кермування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння передбачений штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування на один рік.

Якщо водій повторно протягом року сяде за кермо автомобіля в стані сп’яніння – на нього чекає сплата штрафу в розмірі 20 400 грн. та позбавлення права кермування транспортним засобом на три роки.

У разі того, якщо ж водій і третього разу дозволить собі сісти за кермо у стані сп’яніння, – сума штрафу подвоїться до 40 800 грн. та  позбавленням права керування на десять років.
PM685image001
PM656image002

БЕЗ КОМЕНТАРІВ