Запрацював чат-бот з протидії домашньому насильству в месенджері Viber

51

Чат-бот з протидії домашньому насильству відтепер доступний в месенджері Viber, повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт Нацполіції.

Раніше чат-бот в умовах карантину #ДійПротиНасильства був доступний лише в Telegram, а днями запущено в месенджері Viber.

Кількість випадків домашнього насильства, зокрема кількість дзвінків, які надходять на лінію «102», збільшилася на 28%, але це не свідчить про те, що домашнього насильства в Україні стало більше.

Читайте також:  На території Кіровоградщини утримається пожежна небезпека 5 класу

В умовах карантину тема домашнього насильства стала ще більш очевидною та видимою, кількість випадків й, зокрема, дзвінків, які надходять на лінію «102», збільшилася на 28%. В середньому за день на лінію «102» надходять 1500-1600 викликів стосовно домашнього насильства.

Зазначимо, що домашнє насильство може бути кількох форм: фізичне, психологічне, сексуальне та економічне.

Читайте також:  ВАТ “Кіровоградгаз” змінив реквізити банку

Нагадаємо, чат-боти @police_helpbot надають можливість зв’язуватися зі службами поліції, телефонувати на лінію 102, а також містять інформацію про інші гарячі лінії, які можуть надати консультацію у випадку домашнього насильства. Крім того, особа може отримати в режимі онлайн безкоштовну правову допомогу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ