На Олександрійщині тиждень, що минув запам’ятався примхливою погодою, перекриттям доріг через ремонти та іншими подіями.

Розпочався тиждень з доволі позитивних новин – комісія обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій на чолі з Павлом Фесюком та комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва та використання природних ресурсів на чолі з Юрієм Кайдашем погодили зміни до переліку об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. Відповідно до цих змін Олександрійське училище культури на добудову додатково отримає 450 тисяч гривень.

За результатами моніторингу Кіровоградського обласного лабораторного центру не рекомендують купатись на трьох пляжах: «ОЦС-1», «Перемозький» та пляжі в районі школи №8.

Читайте також:  З 90-річчям привітали довгожительку Приютівської громади

Продовжуються ремонти дорожнього покриття на Олександрійщині, зокрема минулого тижня в зв’язку з заміною прогонової будови був перекритий рух через автомобільний міст  в Південному мікрорайоні на трасі «Знам’янка-Луганськ-Ізварине».

Гарна новина є для любителів подорожувати потягами, відтепер потяг Інтерсіті+ №736/735  Київ – Запоріжжя – Київ до кінця літа курсуватиме кожного дня, щоправда не варто повторювати спроби провезти заборонені речі, як це робив один громадянин нашої держави.

Також минулого тижня стало відомо, з ким зустрінеться місцевий футбольний клуб у Лізі Європи – Нашій команді в суперники дістанеться переможець в матчі між командами «Астра» та «Зіра».

Читайте також:  На Кіровоградщині у сфері сільського господарства є вільними понад 60 вакансій для чоловіків

В Олександрії ж мешканці незадоволені рішенням виконавчого комітету щодо збільшення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП «Житлогосп». Обурені мешканці міста звернулися до депутата Олександрійської міської ради Віталія Заріцького з проханням внести це питання на розгляд сесії та відповідним рішенням сесії скасувати рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року №452. А жителям залишається лиш сподіватись, що депутати підтримають зазначене рішення на сесії.

Минулої середи пішов із життя почеснй громадянин Олександрії Нікітенко Григорій Феодосійович. Григорій Феодосійович був відомий олександрійцям своєю активною життєвою позицією, він часто зустрічався зі школярами, виступав на урочистих мітингах з нагоди Дня визволення Олександрії, до Дня Перемоги.

Читайте також:  На Олександрійщині відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

На Олександрійщині продовжується процес формування територіальної громади. Так 14 липня, відбулася сесія Костянтинівської сільської ради, де більшістю голосів було прийняте рішення щодо об’єднання в Приютівську селищну об’єднану територіальну громаду з центром у селищі міського типу Приютівка. Зазначимо, що на сьогодні рішення про об’єднання прийняли та ухвалили на сесіях сільських та селищних рад в Войнівці, Головківці, Протопопівці, Костянтинівці та Приютівці.

Голос Громади бажає всім вдалого тижня та гарного настрою. І як завжди – лише приємних новин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ