ФК “Олександрія” та холдинг “Агровіста” започаткували благодійний проект “Турбота”

911

Від сьогодні, 21 квітня, в Олександрії запрацювала гаряча лінія благодійного проекту “Турбота”, повідомляє «Голос Громади».

Соціальний проект «Турбота» був створений за ініциативою керівництва ФК «Олександрія», після того, як на їх адресу надійшло чимало звернень від земляків з проханням про адресну допомогу тим, кому вона вкрай необхідна.

«Наш клуб не міг залишитися осторонь в такий скрутний для людей час. Тому, президент клубу Сергій Кузьменко вирішив допомогти незахищеним категоріям продуктами і деякими профілактичними засобами», – повідомив директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв.

Читайте також:  В Олександрії провели вуличну акцію "Не ігноруй насилля"

За даними сайту «CBN», на благодійний проект “Турбота” керівництво ФК “Олександрії” та холдингу “Агровіста” виділили 1 мільйон гривень. Один соціально- продуктовий набір коштує близько двохсот гривень.
Тих, хто потребує допомоги, волонтери закликають звертатися щодня з 8:00 до 20:00 за номером гарячої лінії: 0 800 751 911, (усі дзвінки безкоштовні).
Зателефонувавши до гарячої лінії, соціально незахищені люди безкоштовно отримають адресну доставку соціально-продуктової допомоги.
Допомогти пакувати набори до головного офісу ФК «Олександрія», у суботу, 18 квітня, прийшли понад два десятки волонтерів та підготували для першої роздачи близько трьохсот пакетів.
«Ми повинні разом пережити цей складний період та допомогти тим, хто найбільше цього чекає. Кожен, хто потребує підтримки, може отримати соціальну допомогу від команди Сергія Кузьменка. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію», – прокоментував партнер акції «Турбота» Сергій Коваленко.
Допомогу волонтери розвозитимуть адресно.
«Понад п’ять років я підтримую благодійні акції футбольного клубу і сьогодні також прийшов як волонтер. Продуктів для людей закупили дуже багато, тож я з радістю прийшов допомогти їх розфасувати», — розповів волонтер Олексій Чиж.
На першому етапі соціально-продуктову допомогу отримають 5 тисяч жителів Олександрії та Олександрійського району, які через карантин опинилися у скрутному становищі.
До соціальних пакунків поклали: борошно, цукор, соняшникову олію, макарони, ковбасу. Також благодійники не забули про засоби першої необхідності під час пандемії коронавірусу – багаторазові медичні маски.

Читайте також:  На Кіровоградщині сталася ДТП: 2 людей загинуло

Фото: ФК “Олександрія”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ