Діти, батьки яких є учасниками АТО та мають вік від 7 до 9 років (включно) мають можливість безкоштовно відвідати літній курс розвиваючих занять «АБВГДейка». Про це повідомив у соцмережі фейсбук заступник голови ГО “Учасники АТО Олександрійщини” Олександр Рушковський.

Заняття будуть проходити на базі ГО “Учасників АТО Олександрійщини” за підтримки депутата міськради Андрія Коломійцева. Як повідомила Альона Башкалова, ці заняття планують проводити щосуботи з 25 червня по 27 серпня.

Читайте також:  Матчі сезону 2020/2021 гравці ФК “Олександрія» зіграють у новій формі

«Під час заняття будуть використовуватися різноманітні дидактичні ігри, завдання творчого характеру, які сприяють всебічному розвитку дитини та формують стійкий інтерес до знань» — повідомила педагог.

Нагадаємо, що за ініциативою  ГО «Союз солдатських матерів та дружин військовослужбовців», ГО “Учасники АТО Олександрійщини”, при підтримці депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева  з квітня цього року  кожної суботи в приймальній “Центра допомоги АТО” діти учасників АТО, з малозабезпечених родин та родин переселенців з тимчасово окупованих територій відвідують безкоштовні підготовчі заняття «Школа майбутнього першокласника».

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ