На Кіровоградщині викрили групу осіб, яка робила бізнес на жебракуванні

411

У Кіровоградській області викрили злочинну групу, яка використовувала малозабезпечених громадян, безхатченків та осіб з інвалідністю займатись жебрацтвом. Повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт Прокуратури у Кіровоградській області.

Члени групи заселяли «підлеглих» у свої так звані приміщення, після чого вони втрачали можливість розпоряджатися власним життям та потрапляли у повну залежність. У потерпілих відбирали всі документи та цілодобово слідкували за ними.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Серед поставлених завдань, що повинні були виконуватись беззаперечно були сидіти і в інвалідних візках й просити на лікування та прожиток. Просили милостиню на вулицях Кропивницького та в інших обласних центрах. За день один жебрак «заробляв» близько 1,5 тисячі гривень.

Наразі трьох учасників групи затримано. Під час обшуків у них вилучено документи потерпілих, банківські карти,  та інші речові докази протиправної діяльності.

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

Наразі усім трьом фігурантам справи оголошено підозру за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) КК України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Триває досудове слідство.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ