В школах Олександрійського району святкові останні дзвоники відбувались не одного дня, як це було в Олександрії, а в різні дні та години. Зокрема в п’ятницю, 27 травня, відбулися урочисті заходи в школах Бутівського, Косівки та ще ряду населених пунктів Олександрійського району. Школярам з Нової Праги, найбільшого селища району, було теж чому радіти, оскільки крім урочистих дзвонів у місцевому НВК відбулось ще й урочисте відкриття нового комп’ютерного класу.

Традиційно перерізали урочисту стрічку голова Олександрійської районної державної адміністрації спільно з учнями першого та одинадцятого класу. У приміщенні класної кімнати в очі впадає інтерактивний мультимедійний комплекс, до якого входять мультимедійна дошка Smart, 11 персональних комп’ютерів, підключення до мережі Wі-Fі, багатофункціональний копіювальний пристрій. Все це було придбано за кошти державної субвенції для покращення матеріально-технічної бази опорних шкіл.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

Також цей рік на Олександрійщині продовжили гарну традицію нагороджувати та преміювати учнів. Так на святі останнього дзвоника в Добронадіївці голова сільської ради Володимир Коваленко не тільки привітав учнів , а й вручив грошові винагороди тим, хто виборював протягом 2015-2016 навчального року призові місця на предметних олімпіадах, акціях, конкурсах на рівні району, області та на Всеукраїнському рівні.

Читайте також:  Виконком погодив встановлення меморіальних дошок

Рішення про відзначення обдарованих дітей було прийняте на сесії сільської ради під час затвердження сільського бюджету на 2016 рік. За призові місця на рівні району учні 10 класу Присяжний Сергій, Трикозенко Аріна, Якимчук Світлана отримали грошову винагороду в розмірі 200 грн., на обласному рівні – 300 грн. А учениця 10 класу Скрипник Мирослава за ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «В об’єктиві натураліста» отримала 500 грн.

Читайте також:  В Олександрії за завдану шкоду навколишньому середовищу підозрюється директор підприємства

Для дітей, батьків, педагогів це був приємний сюрприз, але головне – учні отримали матеріальний стимул для подальшого розвитку, для нових перемог. Дирекція школи, педагогічний колектив, батьки та учні вдячні за підтримку.

Та не в усіх школах району пролунав останній дзвоник у травні. Так в селі Шарівка тільки сьогодні, 1 червня, відбулися урочистості до свята останнього дзвоника.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ