На Олександрійщині більше 80% безробітних після навчання працевлаштовуються

170

Однією з форм співпраці центрів зайнятості з роботодавцями організація професійного навчання безробітних за професіями, потрібними конкретному  підприємству, установі, організації за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Про це інформує начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Н. Фоміна.

Професійна підготовка, перепідготовка здійснюється в навчальних закладах, а також в центрах професійно-технічної освіти державних служби зайнятості. Також проводиться підвищення кваліфікації робітників і фахівців з вищою освітою до необхідного рівня, підвищення кваліфікації робітників за видами робіт та стажування безпосередньо на робочому місці.

Читайте також:  Учні з Олександрійського району прийняли участь в обласному етапі гри «Джура»

Стажування, як форма професійного навчання, дозволяє підвищити рівень професійної компетенції безпосередньо на робочому місці, враховуючи специфіку конкретного виробництва, максимально адаптуватися до трудового колективу, набути досвіду та удосконалити свій професійний рівень, ділові якості.

Загалом, за січень – червень цього року Олександрійським міськрайонний  центром зайнятості проведено професійне навчання під конкретне замовлення роботодавців для 417 безробітних, 348 з яких працевлаштовано.

Читайте також:  Кримінальні події тижня

За додатковою інформацією щодо організації професійного навчання можна звернутись до найближчого центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ