Банда місцевих злодіїв залякала Марто-Іванівку

816

Вчора, 25 вересня близько 20-ї години вечора у селі Марто-Іванівці на одній з вулиць відбулося стихійне зібрання селян. Обурені люди радились між собою, як далі протистояти хвилі крадіжок, що буквально накрила населений пункт останнім часом. За їхніми словами, злодії тягнуть все, що потрапляє їм під руку і в будь-який зручний для них час.

«Лише цього тижня у селі обікрали три хати на одній вулиці протягом однієї ночі, – схвильовано розповідає кореспонденту «Голосу громади» одна з місцевих жительок. – Усі три потерпілі – жінки немолодого віку. У них десь після 24-ї години витягли все, що могло становити якусь цінність з літніх кухонь, сараїв, інших надвірних будівель. Одна з жінок встигла помітити зловмисників, ті втекли і дещо з вкрадених речей покинули дорогою. Це були місцеві жителі циганської національності. Крадуть переважно вироби, які можна здати в пункти прийому металобрухту, котрі діють неподалік. Але трапляються і серйозніші крадіжки. Минулого тижня обікрали близько 9-ї години ранку оселю молодого подружжя. І чоловік, і його дружина були в цей час на роботі. Злодії проникли до будинку і викрали звідти гроші, золоті прикраси, мобільний телефон і навіть плазмовий телевізор».

Читайте також:  Скільки охочих виявили бажання вакцинуватися вихідними, що минули?

Інші селяни у розпачі діляться своїми бідами: у когось розвалили стінку приватного гаража і там повністю «роззули» автомобіль, буквально повиривали з нього запчастини і цілі агрегати та збірні вузли.

«Не зупиняються злодюги і перед вандалізмом на кладовищах, де руйнують пам`ятники і надгробки лише заради кількох прутів металевої арматури, яку знову ж таки здають у пунктах прийому брухту», – скаржиться інша жіночка.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

За словами мартоіванівців, вони ще раніше звертались до міської поліції за допомогою, поліція нібито застосовувала певні слідчо-оперативні заходи, але селяни вважають роботу поліції у даному випадку вкрай неефективною через неадекватність даній ситуації, оскільки кількість таких крадіжок у їхньому селі не зменшується, а тільки зростає. Отож вже не надто покладаючи надії на позитивний результат від діяльності поліції, селяни висловлюють пропозиції власними силами організувати «загони самооборони» чи «самоохорони». От тільки як це зробити, вони поки що не уявляють: «З одного боку, ми з великою вірогідністю знаємо, хто ці місцеві злодії. А з іншого – як їм протистояти, коли їх всі бояться… Що нам робити?» – бідкається одна з наших співрозмовниць.

Читайте також:  Цілий будинок своїх абонентів втратить олександрійське «Теплокомуненерго»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ