Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко вислухав скарги олександрійців під час особистого прийому

90

Мешканці Олександрії на чолі з громадським активістом, головою Кіровоградської обласної організації “Спілка шахтарів інвалідів, потерпілих на виробництві, та козацтва України” Сергієм Горбачовим під час особистого прийому громадян головою Кіровоградської облдержадміністрації Сергієм Кузьменком поскаржилися губернаторові на незадовільну роботу міської влади.

Громадський активіст обурювався з приводу того, що за 4 місяці спільної роботи депутатського блоку та міського голови м. Олександрія до цього часу не обрано новий склад виконкому та не затверджено заступників міського голови.

Читайте також:  Олександрійській міській стоматології затвердили тарифи на платні послуги

Окремо жителі Олександрії говорили про роботу міських перевізників та нову систему пільгових перевезень, наголошуючи, що пільги більше не надаються, аніж  надаються. А години для пільгових рейсів є досить незручними для пільгової категорії людей.

Крім цього олександрійці поскаржилися губернаторові на діяльність комунального підприємства «Житлогосп» та порушення, які на їх думку, мають місце в діяльності обласного водоводу «Дніпро-Кіровоград».

Читайте також:  На День селища Олександрійського на малечу чекають атракціони і солодка вата

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ