В політичному житті нашого міста склалася напружена ситуація на тлі непорозуміння між міським головою та депутатською більшістю в питаннях створення та затвердження нового складу виконавчого комітету Олександрійської міської ради VII скликання та ухвалення нового регламенту.

Сьогодні міська влада всіляко намагається переконати жителів міста про небажання саме депутатського корпусу шукати компромісних рішень задля стабілізації ситуації назріваючого політичного колапсу в Олександрії. При цьому відкрито маніпулюючи довірою мешканців, систематично, через контрольовані засоби мас-медіа, олександрійцям подається перекручена інформація, яка лише частково відповідає дійсності стосовно того, що відбувається. Поряд із цим – спроби маніпуляцій та використання деякими особами свого службового становища задля тиску на окремі прошарки населення нашого міста стають все дедалі звичнішим явищем в Олександрії.

Читайте також:  Понад сто першачків сядуть за нові одномісні парти у Приютівській громаді

Так нещодавно стали відомими факти, які знайшли своє підтвердження, щодо розповсюдження серед працівників закладів бюджетної сфери міста Олександрії так званого «Підписного листа», в якому працівникам пропонується поставити свій підпис за дострокове припинення повноважень Олександрійської міської ради з вимогою призначення Верховною Радою України позачергових виборів цього представницького органу.

Депутатська фракція «СОЛІДАРНІСТЬ» міської ради з повною відповідальністю заявляє про незаконність таких дій з боку осіб, причетних до цього факту, та попереджає про можливі юридичні наслідки в разі підтвердження та доведення причетності до протиправного примусу.

Читайте також:  Гаряча лінія з директоркою обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО

Звертаємо увагу громадськості, що зазначений збір підписів є грубою профанацією, адже згідно діючого законодавства України, дострокове припинення повноважень ради можливе тільки за результатами місцевого референдуму, порядок проведення якого унеможливлюється за відсутності на теперішній час законодавчого регулювання.

З метою з’ясування всіх обставин, правомірності та законності вищезазначених дій, депутати міської ради від фракції «СОЛІДАРНОСТЬ» підготували звернення, яке буде направлене до правоохоронних органів для надання правової оцінки ситуації і вжиття відповідних заходів.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Ми не дозволимо сьогодні здійснювати будь-який тиск на працівників бюджетної сфери, порушуючи їх конституційні права і свободу волі, тим самим позбавляючи цих людей права їх власного вибору.

Ми не допустимо в такий спосіб маніпулювати депутатським корпусом і ще раз попереджаємо про відповідальність, причетних до цього вчинку, посадових осіб.

За матеріалами з фейсбук-сторінки партії “Солідарність“.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ