Жителі Марто-Іванівки налаштовані на рішучу боротьбу зі злодіями

346

Як повідомлялося нещодавно, жителі с.Марто-Іванівки протягом останніх двох тижнів потерпали від численних і зухвалих крадіжок домашнього майна і дана ситуація примусила їх шукати радикальні шляхи вирішення проблеми на стихійних зборах. А в суботу, 30 вересня у селі з даного приводу відбулося вже заплановане заздалегідь зібрання мешканців. На них за запрошенням прибули начальник міського відділу Національної поліції Сергій Котига, дільничний інспектор поліції, секретар сільської ради Лариса Юзленко (вона ж виконуюча обов’язки сільського голови). Попередньо люди також направили відповідне звернення Олександрійському міському голові, але жоден представник міської влади на збори не прибув.

Читайте також:  Міський голова С.Кузьменко - про підготовку до святкування Дня Незалежності та інше

У жителів було чимало запитань до офіційних осіб. Зокрема вони стосувалися не лише фактів крадіжок як таких, а й роботи пунктів прийому металобрухту, куди злодії (і це ні для кого не секрет) збували крадене.

У свою чергу, начальник поліції С.Котига порадив місцевим жителям створити таку собі громадську охоронно-патрульну організацію на зразок колишніх всім відомих добровільних народних дружин. За його словами, позитивний досвід роботи схожого формування дав свої результати у с. Пантаївці, де свого часу мешканці також потерпали від крадіжок. Керівник пообіцяв надати добровольцям майбутньої патрульної дружини методичну та організаційну допомогу.

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

У розмові з кореспондентом «Голосу Громади» секретар сільради Л.Юзленко зокрема зазначила, що взагалі випадки крадіжок у Марто-Іванівці мали місце і раніше, проте поліції досі вдавалося вести відповідну роботу. Але нещодавно у селі поселилась сім’я циганів. «Вони просто зайняли нічийну, покинуту хату, жили там без будь-якої реєстрації, – пояснює Лариса Миколаївна. – І відразу ж почались масові крадіжки, причому подекуди дуже серйозні, зі зламом вікон і дверей, у нічний і навіть денний час. Але коли у минулий понеділок обурені жителі зібрались на стихійні збори і вирішили негайно вдатися до рішучих дій, зокрема перекрили дороги на виїзді з села з метою контролю, чи не вивозить хто вкрадене майно, цигани раптово зникли з Марто-Іванівки. Зараз їх тут нема».

Читайте також:  Вступили зміни до Закону: відтепер без надання дозволу міської ради можна замовити техдокументацію із землеустрою

Та як би там не було, але сьогодні одні злодії втекли, а завтра, дивись, з`являться інші. Тому мартоіванівці відтепер схильні покладатися більше на власні сили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ